Sklep on-line

Płytki z Cegły

Oryginalne
płytki cięte z naturalnej, starej cegły rozbiórkowej, odzyskiwanej z budynków mających nawet ponad 100 lat!

50% rabatu

na koszty wysyłki *

Płytki ze starej cegły

Idealne rozwiązanie do stylizacji pomieszczeń mieszkalnych, biurowych, gabinetów, recepcji i pokoi hotelowych, restauracji, barów, a także zewnętrznych elewacji budynków.

Salon

Cała ceglana ściana lub tylko jej fragment. Cegły w pasie za telewizorem lub nad kominkiem… wybór należy do Ciebie.

Kuchnia

Pas między szafkami , ceglana ściana za lodówką, a może cegły wokół okna…?

Sypialnia

Ściana za łóżkiem lub fragment innej dowolnej ściany, doda wizualnego ciepła każdej sypialni.

Łazienka

Włącz fantazję – ceglane dodatki, nawet w nowoczesnej łazience, dodają luksusu, stylu i elegancji.

Płytki cięte ze starej cegły

Do domów, mieszkań, biur, restauracji, barów, pokoi hotelowych, gabinetów i in.

Płytki z cegły zdobione laserem

Nowość! Ekskluzywny dodatek na Twojej ścianie z cegieł. Tysiące projektów graficznych do wyboru!

 

Wyświetlanie 10–10 z 10 wyników

Impregnat do starej cegły

Środek dedykowany do zabezpieczania starej cegły, nie zmienia wyglądu cegły, nie nadaje jej połysku.

Cegły rozbiórkowe bez lic

Cegły z obciętymi dwoma licami są o ok. 4 cm mniejsze od tradycyjnej cegły. Jako obrzeża ogrodowe, na ścianki działowe, ścieżko ogrodowe i in.

Cegła jest jednym z najpopularniejszych materiałów stosowanych w budownictwie od czasów starożytnych […]

Cegła – jest jednym z najpopularniejszych materiałów stosowanych w budownictwie od czasów starożytnych. W kulturach starożytnego Wschodu znana już od V tysiąclecia p.n.e. Stosowana była początkowo jako cegła suszona na słońcu, wypalana z gliny pojawiła się w IV w. p.n.e., a silikatowa (cegła wapienno-piaskowa) w XIX wieku.

Cegła – materiał budowlany w kształcie prostopadłościanu (także klina, wycinka pierścienia kołowego lub kształtki) uformowany z gliny, wapna, piasku, cementu (bloczki betonowe) lub innych surowców mineralnych, który wytrzymałość mechaniczną i odporność na wpływy atmosferyczne uzyskuje poprzez proces suszenia, wypalania lub naparzania parą wodną. Cegły służą m.in. do wznoszenia ścian, murów, filarów, słupów, a także fundamentów i ścian fundamentowych. Cegły mogą też być wypełnieniem stropów (strop Kleina). [Wikipedia]

Stare-cegly.pl | Firma istnieje od 1998 roku. | W 2013 roku rozpoczęliśmy produkcję i sprzedaż płytek  ciętych z naturalnej, starej cegły rozbiórkowej. Cegły pozyskiwane są z rozbiórek budynków w Szczecinie i jego okolicach oraz w całym województwie zachodniopomorskim. Bardzo często cegły pochodzą z ponad 100-letnich, poniemieckich kamienic oraz domów mieszkalnych. Dużą wagę przywiązujemy do pochodzenia cegieł oraz ich jakości.

Różnorodność używanych w przeszłości cegieł gwarantuje unikalność projektu. Można śmiało przyjąć, że nie znajdziemy dwóch identycznych płytek.  Dodatkowo, cegły z kolejnych partii, różnią się od siebie strukturą powierzchni, kolorem, ubrudzeniami, defektami czy ilością pozostałości zaprawy. To wszystko gwarantuje, że ściany w Waszych domach są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

 

Stare-cegły.pl | to styl i elegancja. Stwórz niepowtarzalne wnętrza przy użyciu płytek z prawdziwej, nawet ponad 100-letniej, poniemieckiej cegły rozbiórkowej. Wyróżnij fragmenty ścian, obuduj kominek, dodaj swojej kuchni lub łazience nutkę elegancji i odrobinę luksusowego wyglądu. 

Cegły są piękne. Paleta z płytkami była bardzo dobrze zabezpieczona, przyszła 2 dni po dokonaniu zamówienia. Kurier dostarczył ją samochodem z windą pod sam garaż. Polecam stare-cegly.pl – efekt jest rewelacyjny.

- Monika ze Szczecina

Płytki zamówiłem w poniedziałek rano, a były u mnie już we wtorek, czyli następnego dnia! Obsługa bardzo dobra, profesjonalne podejście, przesyłka na palecie idealnie zabezpieczona. Ściana wygląda pięknie. Dziękuję i polecam stare-cegly.pl

- Zbigniew z Krakowa

Zależało mi na płytkach, które będzie można pomalować na biało – doradzono mi najtańsze płytki tzw. „ze środka”, sugerując, że będą malowały się najłatwiej, ze względu na gładką strukturę płytki. To była dobra rada, sama je malowałam, nie było żadnego problemu. Cegły są w kuchni między szafkami dolnymi a górnymi – kuchnia wygląda obłędnie – polecam!

- Ewelina z Wrocławia

Subskrybuj Newsletter
Rabaty & Nowości

Dodaj swój adres do listy wysyłkowej. 

Odbiór osobisty
w Szczecinie

Po telefonicznym umówieniu się, odbiór możliwy jest przez 7 dni w tygodniu – również w weekendy, a także w godzinach popołudniowych. 
Tel. +48 / 733 99 21 21

Rabat 50% na koszty wysyłki

* przy zamówieniach powyżej 50m2 płytek.

Gwarancja satysfakcji

możliwość zwrotu płytek do 31 dni od zakupu.

Chętnie doradzimy

jakich materiałów użyć do montażu, jaką ilość płytek zamówić i in.

Płatność kartą, gotówką, przelewem

Podczas osobistego odbioru możliwość zapłaty gotówką, kartą lub szybkim przelewem. Wystawiamy faktury VAT.

Napisz do nas

Jeśli macie Państwo do nas pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego
+48 / 733 99 21 21, za pośrednictwem e-maila lub wypełniając poniższy formularz.